Skarbonka Na podróż dookoła świata

44,90 

Dostawa od 11,90 zł | Terminy realizacji
Edytuj nadruk

Pewnie nie znamy kogoś z bliskich osób, które nie marzą o podróży dookoła świata. W dzisiejszych czasach, kiedy każda złotówka się liczy, ciężko uzbierać na podróże życia. Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy skarbonkę na podróż dookoła świata, która będzie zachęcać do odkładania pieniędzy na wymarzone wczasy.
Skarbonka na podróż dookoła świata to idealny prezent dla podróżnika, na której widnieje grafika ziemi z naklejonymi zdjęciami takich miejsc jak wieża Eiffla czy Statua Wolności. Dzięki personalizacji możesz umieścić własne zdjęcie przyszłej podróży, na którą chcesz uzbierać. Nadruk na skarbonce dookoła świata wykonany jest metodą sublimacji, który jest bardzo trwały i ma wyraziste kolory. Pojemność skarbonki to 330 ml, co oznacza, że zmieści sporo pieniędzy. A dzięki wieczku na spadzie skarbonki, możemy sprawdzić, ile już zostało zebrane.

Więcej wzorów w kategorii Skarbonka na podróże

Wymiary i jednostki
POJEMNOŚĆ:330 ml
WYSOKOŚĆ:95 mm
ŚREDNICA:82 mm
WAGA:300 g
Materiały i wykończenie
MATERIAŁ:Ceramika
KOLOR:Biały
WYKOŃCZENIE:Błyszczące

Na spodzie skarbonki znajduje się otwór, zamykany na plastikowe zamknięcie, umożliwiający opróżnienie skarbonki. Personalizowany nadruk na skarbonce wykonany jest techniką sublimacji, która zapewnia trwałość nadruku na długie lata.

Opinie klientów

Brak recenzji do wyświetlenia

Koszt dostawy

11,90 zł

ORLEN paczka

14,90 zł

InPost Paczkomaty

18,90 zł

InPost Kurier

DARMOWA DOSTAWA

Przy zamówieniu powyżej 199 zł

Termin realizacji

Produkcja 1 dzień

Nadruk. Pakowanie.

Dostawa 1-2 dni

Najczęściej następnego dnia.

Łącznie 2-3 dni

Realizacja całego zamówienia.