Plakat metryczka dla dziewczynki ze zdjęciem

49,90 

Dostawa od 11,90 zł | Terminy realizacji
Edytuj nadruk

Plakat metryczka dla dziewczynki ze zdjęciem to wyjątkowy sposób na uwiecznienie najważniejszego dnia w życiu malucha. Ten personalizowany plakat to nie tylko ozdoba, ale także piękna pamiątka, która przypomina o cudownym wydarzeniu – narodzinach dziecka. Na tym uroczym plakacie można umieścić nie tylko piękne zdjęcie maluszka, ale także najważniejsze szczegóły z dnia narodzin. Możesz podać wagę, długość, godzinę urodzin oraz datę i miejscowość, które pozostaną z Wami na zawsze jako piękna pamiątka.

To nie tylko praktyczny gadżet do zawieszenia w pokoju dziecka, ale także wyjątkowy sposób na podkreślenie, jak istotnym wydarzeniem były narodziny Waszej córeczki. Każde spojrzenie na ten plakat przypomni Wam o tym szczególnym dniu. Dodatkowo plakat metryczka dla dziewczynki z personalizacją stanowi doskonały prezent dla nowo upieczonej mamy. To wyjątkowy sposób, aby uczcić narodziny dziecka i uczestniczyć w tych magicznych chwilach. To również piękny upominek dla Waszej córeczki na przyszłość, który będzie miała okazję docenić w dorosłym życiu.

Wymiary i jednostki
SZEROKOŚĆ RAMY: 33 cm
WYSOKOŚĆ RAMY: 43 cm
WAGA: 400 g
Materiały i wykończenie
KOLOR RAMY:Biały
RAMA:Płyta pilśniowa
OSŁONA FRONTOWA:Plastik polistyrenowy
GRAMATURA PAPIERU:235 g/m2

Fotoplakat jest wkładany w ramę, gotowy do powieszenia na ścianę za pomocą uchwytów. Należy mieć na uwadze, że wpływ na wydruk ma jakość przesłanego zdjęcia.

Jeśli chcesz zmienić kolor ramki, napisz to w uwagach przy zamówieniu. Dostępne kolory to czarny lub biały.

Opinie klientów

Brak recenzji do wyświetlenia

Koszt dostawy

11,90 zł

ORLEN paczka

14,90 zł

InPost Paczkomaty

18,90 zł

InPost Kurier

DARMOWA DOSTAWA

Przy zamówieniu powyżej 199 zł

Termin realizacji

Produkcja 1 dzień

Nadruk. Pakowanie.

Dostawa 1-2 dni

Najczęściej następnego dnia.

Łącznie 2-3 dni

Realizacja całego zamówienia.