Plakat LISTA ŻYCZEŃ do Mikołaja od dziecka

49,90 

Dostawa od 11,90 zł | Terminy realizacji
Edytuj nadruk

Mikołajki to czas, kiedy marzenia stają się rzeczywistością, a dzieci wyczekują z niecierpliwością przyjścia Świętego Mikołaja. Nasz plakat z listą życzeń do Mikołaja to wyjątkowy sposób na uwiecznienie tych magicznych chwil i stworzenie pięknej pamiątki. Ten uroczy plakat w formie listy życzeń od dziecka to pełen uroku element dekoracyjny, który wprowadza świąteczny nastrój do każdego wnętrza. Jego wzór jest ozdobiony świątecznymi dekoracjami, takimi jak bałwanki, dzwoneczki, renifery i oczywiście, sam Mikołaj. To wszystko sprawia, że plakat jest idealnym dodatkiem do świątecznej atmosfery w domu.

Najważniejszym elementem tego plakatu jest miejsce na wpisanie życzeń od dziecka do Mikołaja. To właśnie tu małe serce mogło wyrazić swoje najskrytsze pragnienia i marzenia. To gest, który przypomina o magicznej tradycji pisania listów do Mikołaja, gdzie dzieci wierzą, że ich marzenia zostaną spełnione. Plakat lista życzeń do Mikołaja to również wspaniały prezent, zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica czy dziadka. To pamiątka, która przypomina o beztroskich chwilach dzieciństwa i magii Mikołajek. Może być umieszczony w pokoju dziecka, w salonie lub nawet pod choinką, aby dodatkowo podkreślić świąteczny klimat.

Sprawdź więcej wzorów w kategorii Plakat świąteczny

 

Wymiary i jednostki
SZEROKOŚĆ RAMY: 33 cm
WYSOKOŚĆ RAMY: 43 cm
WAGA: 400 g
Materiały i wykończenie
KOLOR RAMY:Biały
RAMA:Płyta pilśniowa
OSŁONA FRONTOWA:Plastik polistyrenowy
GRAMATURA PAPIERU:235 g/m2

Fotoplakat jest wkładany w ramę, gotowy do powieszenia na ścianę za pomocą uchwytów. Należy mieć na uwadze, że wpływ na wydruk ma jakość przesłanego zdjęcia.

Jeśli chcesz zmienić kolor ramki, napisz to w uwagach przy zamówieniu. Dostępne kolory to czarny lub biały.

Opinie klientów

Brak recenzji do wyświetlenia

Koszt dostawy

11,90 zł

ORLEN paczka

14,90 zł

InPost Paczkomaty

18,90 zł

InPost Kurier

DARMOWA DOSTAWA

Przy zamówieniu powyżej 199 zł

Termin realizacji

Produkcja 1 dzień

Nadruk. Pakowanie.

Dostawa 1-2 dni

Najczęściej następnego dnia.

Łącznie 2-3 dni

Realizacja całego zamówienia.