Personalizowana skarbonka metryczka chłopca ze zdjęciem

39,90 

Dostawa od 11,90 zł | Terminy realizacji
Edytuj nadruk

Personalizowana skarbonka metryczka chłopca ze zdjęciem

Personalizowana skarbonka z metryczką dla chłopca to wyjątkowy prezent dla rodziców, dziadków i samego malucha, który upamiętni ważną datę narodzin i dodatkowo pomoże w rozwoju dobrego nawyku oszczędzania już od najmłodszych lat. Ta urocza skarbonka to nie tylko miejsce, w którym można gromadzić drobniaki. To również unikalna pamiątka, która utrwali szczegóły związane z narodzinami chłopca. Na skarbonce znajduje się miejsce na umieszczenie jego imienia, daty urodzenia oraz wagi i długości przy narodzinach. To wszystko czyni ten prezent niezwykle osobistym.

Jednak to jeszcze nie koniec. Ta skarbonka ma także miejsce na zdjęcie Waszego małego skarbu. Może to być urocze zdjęcie z pierwszych dni życia lub uśmiechnięta buzia malucha. Dzięki temu każdy wrzucany do skarbonki grosz będzie przypominał o tych uroczych chwilach. To nie tylko skarbonka, to także narzędzie edukacyjne. Dzięki niej możecie wprowadzić dziecko w świat finansów, uczyć go oszczędzania i pokazywać, że nawet najmniejsze kwoty mogą zbierać się na coś wartościowego. To doskonały sposób na rozwijanie odpowiedzialności finansowej od najmłodszych lat. Skarbonka metryczka chłopca ze zdjęciem to zatem nie tylko praktyczny prezent, ale także wartościowa pamiątka, która pomoże zachować piękne chwile i wspólnie wypracowywać zdrowe nawyki finansowe.

Więcej wzorów w kategorii Metryczka dla chłopca

Wymiary i jednostki
POJEMNOŚĆ:330 ml
WYSOKOŚĆ:95 mm
ŚREDNICA:82 mm
WAGA:300 g
Materiały i wykończenie
MATERIAŁ:Ceramika
KOLOR:Biały
WYKOŃCZENIE:Błyszczące

Na spodzie skarbonki znajduje się otwór, zamykany na plastikowe zamknięcie, umożliwiający opróżnienie skarbonki. Personalizowany nadruk na skarbonce wykonany jest techniką sublimacji, która zapewnia trwałość nadruku na długie lata.

Opinie klientów

Brak recenzji do wyświetlenia

Koszt dostawy

11,90 zł

ORLEN paczka

14,90 zł

InPost Paczkomaty

18,90 zł

InPost Kurier

DARMOWA DOSTAWA

Przy zamówieniu powyżej 199 zł

Termin realizacji

Produkcja 1 dzień

Nadruk. Pakowanie.

Dostawa 1-2 dni

Najczęściej następnego dnia.

Łącznie 2-3 dni

Realizacja całego zamówienia.