Kubek z cytatem biblijnym

33,90 

Dostawa od 11,90 zł | Terminy realizacji
Edytuj nadruk

Kubek z cytatem biblijnym

Wzór daje możliwość dodania własnego cytatu. Personalizowany kubek z cytatami z biblii to oryginalne i praktyczne naczynie do użytku na co dzień. Popijając gorącą kawę, będzie dodawał sobie otuchy przed zmaganiami dnia codziennego. Taki gadżet sprawdzi się jako prezent dla osób religijnych, a nasz kubek sprawi, że słowo Boże ukoi serce i natchnie do działania.

Poniżej znajdziesz przykładowe cytaty biblijne, które możesz umieścić na kubku:

„Liderem jest ten, kto widzi więcej niż inni, patrzy dalej niż inni i kto dostrzega rzeczy, zanim zobaczą je inni.”„Miłość jest cierpliwa, miłość jest dobrotliwa […]. Wszystko zakrywa, wszystkiemu wierzy, wszystkiego się spodziewa, wszystko znosi. Miłość nigdy nie ustaje”.

„Miłujmy się nawzajem, gdyż miłość jest z Boga, i każdy, kto miłuje, z Boga się narodził i zna Boga. Kto nie miłuje, nie zna Boga, gdyż Bóg jest miłością”.

„W miłości nie ma bojaźni, wszak doskonała miłość usuwa bojaźń”.

„Przyjaciel zawsze okazuje miłość”.

„Umiłujcie czystym sercem jedni drugich gorąco”.

„Miłujmy nie słowem ani językiem, lecz czynem i prawdą”.

„Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej, i z całej siły swojej. A drugie jest to: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego”.

„Ale miłujcie nieprzyjaciół waszych i dobrze czyńcie, i pożyczajcie, nie spodziewając się zwrotu, a będzie obfita nagroda wasza”.

„Obcy przybysz, który mieszka z wami, niech będzie jako tubylec wpośród was samych; będziesz go miłował jak siebie samego”.

„Nowe przykazanie daję wam, abyście się wzajemnie miłowali, jak Ja was umiłowałem; abyście się i wy wzajemnie miłowali. Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli miłość wzajemną mieć będziecie”.

„Mężowie, miłujcie żony swoje”.

„[Pouczajcie] młodsze kobiety, żeby miłowały swoich mężów i dzieci”.

„Używaj życia ze swoją ukochaną żoną po wszystkie dni”.

„Czcij ojca swego i matkę swoją”.

„Dzieci, bądźcie posłuszne rodzicom we wszystkim”.

„Czy nie sprzedaje się pięciu wróbli za dwa grosze? A ani o jednym z nich Bóg nie zapomina. Nawet i wszystkie włosy na głowie waszej są policzone. Nie bójcie się! Więcej znaczycie niż wiele wróbli”.

„Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny”.

„Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie”.

„Miłuję Pana, gdyż wysłuchał głosu mego, błagania mego. Nakłonił bowiem ucha swego ku mnie w dniach, gdy go wzywałem”.

„Jeśli mnie miłujecie, przykazań moich przestrzegać będziecie”.

Wymiary i jednostki
POJEMNOŚĆ: 330 ml
WYSOKOŚĆ: 95 mm
ŚREDNICA: 80 mm
WAGA: 300 g
Materiały i wykończenie
MATERIAŁ:Ceramika
KOLOR:Biały
WYKOŃCZENIE:Błyszczące

Personalizowany nadruk na kubku wykonany jest techniką sublimacji, która zapewnia trwałość nadruku na długie lata. Wysoka odporność nadruku na mycie w zmywarce.

Opinie klientów

Brak recenzji do wyświetlenia

Koszt dostawy

11,90 zł

ORLEN paczka

14,90 zł

InPost Paczkomaty

18,90 zł

InPost Kurier

DARMOWA DOSTAWA

Przy zamówieniu powyżej 199 zł

Termin realizacji

Produkcja 1 dzień

Nadruk. Pakowanie.

Dostawa 1-2 dni

Najczęściej następnego dnia.

Łącznie 2-3 dni

Realizacja całego zamówienia.