Jak zaprojektować kubek ze zdjęciem?

Dzięki darmowemu kreatorowi online w zamowgadzet.pl możesz zaprojektować kubek, jaki tylko chcesz. Łatwy i intuicyjny interfejs, pozwoli Ci na stworzenie kubka z własnym zdjęciem i napisami. Zaprojektowanie własnego kubka w większości przypadków spowodowane jest nieznalezieniem odpowiedniego szablonu w naszej ofercie. Dlatego postanowiliśmy dać klientom możliwość stworzenia własnego unikatowego wzoru. Sprawdźmy więc jak zaprojektować kubek z własnym zdjęciem.

Jakie zdjęcia i formaty plików nadają się do stworzenia kubka?

Kreator pozwala na przesyłanie zdjęć w formatach *.jpg oraz *.png, czyli najbardziej powszechne rozszerzenia zdjęć. Zdjęcie powinno być wysokiej rozdzielczości, aby na nadruku nie było widać żadnych szumów oraz był ostry i czytelny. Najmniejszy rozmiar akceptowany w kreatorze to 500×500 px. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby samemu wcześniej przygotować obraz i dodać go z komputera lub urządzenia mobilnego.

Jakie są rozmiary kubka i pole samego nadruku?

Standardowy ceramiczny biały kubek z naszej oferty ma 95 mm wysokości i 80 mm średnicy o pojemności ok. 330 ml. Na kubku możemy zadrukować pole o wymiarach 200×90 lub 200×95 mm, czyli tak zwany full print po całości od górnego rantu do samego dołu.

Zobacz film instruktażowy pokazujący krok po kroku jak zaprojektować kubek ze zdjęciem i tekstem