Foto granit Elegancki prezent na 50 rocznicę ślubu rodziców

79,90 

Dostawa od 11,90 zł | Terminy realizacji
Edytuj nadruk

Foto Granit – Elegancki prezent na 50-tą rocznicę ślubu rodziców

Złote gody to wyjątkowy czas, kiedy chcemy uczcić pół wieku miłości i oddania naszych rodziców. Foto granit jako elegancki prezent na 50 rocznicę ślubu rodziców jest wyborem, który pięknie symbolizuje trwałość ich związku. Z przestrzenią na dwa zdjęcia, możesz wybrać te, które najlepiej oddają ich wspólną podróż – od dnia ślubu po obecne chwile. Elegancki prezent na 50 rocznicę ślubu rodziców zawiera również miejsce na imiona i datę ślubu, co dodaje osobistego akcentu do tego wyjątkowego upominku. Taki foto granit to nie tylko prezent, ale też elegancka pamiątka, która będzie dumnie prezentować się w domu rodziców, codziennie przypominając im o wspólnej miłości.

Każdy elegancki prezent na 50 rocznicę ślubu rodziców wykonany z foto granitu jest trwały i pięknie wykończony, gwarantując, że będzie to wartościowa i ceniona pamiątka na kolejne lata. Dając rodzicom foto granit jako elegancki prezent na 50 rocznicę ślubu, pokazujesz im, jak bardzo doceniasz i szanujesz ich miłość, która przetrwała próbę czasu.

Wymiary i jednostki
WYMIARY PŁYTY 190 x 140 mm
GRUBOŚĆ PŁYTY 9/14 mm
WAGA: 400 g
Materiały i wykończenie
MATERIAŁ: Płyta granitowa
KOLOR: Czarny / Grafitowy
W ZESTAWIE: Dwie podstawki

Zestaw zawiera płytę granitową oraz plastikową podstawkę, która pozwala na wyeksponowanie gotowej płyty granitowej z nadrukiem. Jest to doskonałe rozwiązanie do tworzenia nagród, podziękowań, pamiątek okolicznościowych i wielu innych. Dzięki temu produktowi możesz stworzyć unikalne i wyjątkowe upominki, które będą trwałą pamiątką.

Opinie klientów

Brak recenzji do wyświetlenia

Koszt dostawy

11,90 zł

ORLEN paczka

14,90 zł

InPost Paczkomaty

18,90 zł

InPost Kurier

DARMOWA DOSTAWA

Przy zamówieniu powyżej 199 zł

Termin realizacji

Produkcja 1 dzień

Nadruk. Pakowanie.

Dostawa 1-2 dni

Najczęściej następnego dnia.

Łącznie 2-3 dni

Realizacja całego zamówienia.